• Joanna

  Regional Manager/Commercial Manager

  Swoją przygodę z Ramirent rozpoczęłam w 2006 roku jako Doradca Handlowy. Po dwóch latach awansowałam na stanowisko Kierownik Oddziału co wiązało się z zarządzaniem pracą 16 osób w 3 podległych mi oddziałach. Od roku 2012 obejmuje stanowisko Dyrektora Regionu. Dodatkowo od 2016 jako Commercial Manager mam możliwość realnego wpływu na kształtowanie polityki sprzedażowej firmy. Największą satysfakcję daje mi praca z ludźmi i podejmowanie wyzwań dzięki, którym stale rozwijam swoje kompetencje.
 • Sebastian

  Solutions Manager

  W firmie pracuję od 2009 roku i od tego czasu mogłem obserwować zachodzące w niej zmiany oraz jej dynamiczny rozwój. Za co cenię Ramirent? Firma daje możliwości rozwoju, czego jestem doskonałym przykładem. Swoją karierę rozpocząłem jako Manager Regionu Północ w Pionie Rusztowania & Dźwigi. Od 2015 roku odpowiedzialny byłem już za zarządzanie całym Pionem, który w Polsce podzielony jest na 3 regiony. I finalnie od 2016 roku zarządzam organizacją Solutions, w której skład wchodzi Pion Rusztowań i Dźwigów, Dywizja Kontenery oraz działy administracyjne, projektowe pracujące na rzecz całego Solutions. W Solutions dbamy o to aby dostarczać Klientom kompleksowe usługi, dbamy o to aby być z nimi już na etapie projektowania/planowania inwestycji, przez jej realizację, aż do jej zakończenia. W naszym zespole pracują świetni fachowcy, którzy służą Klientom swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Oferty współpracy


Oferta współpracy dla firm rusztowaniowych w zachodniopomorskim!

Ramirent nieustannie realizuje staranne projekty rusztowaniowe w całej Polsce, co przyczynia się do ciągłego rozwoju oferowanych usług. Nasze indywidualne podejście do każdej realizacji i profesjonalizm w działaniu sprawia, że nasi Klienci mają pewność, że jesteśmy godnym zaufania i odpowiedzialnym partnerem na budowie.

Aktualnie w związku z nowo otwieranym Działem Rusztowań w Szczecinie poszukujemy do współpracy na terenie woj. zachodniopomorskiego firm rusztowaniowych potrafiących samodzielnie prowadzić prace pod własnym nadzorem oraz posiadających stosowne uprawnienia rusztowaniowe.

Jeżeli Twoja firma posiada bogate doświadczenie w montażu i demontażu rusztowań i jest specjalistą w swojej dziedzinie – zapraszamy do współpracy w charakterze podwykonawcy

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące warunków i zakresu współpracy dostępne są pod adresem e-mail: piotr.maj@ramirent.pl lub pod numerem telefonu: +48 607 336 700.

 1. Administratorem danych osobowych Podwykonawców jest Ramirent S.A. z siedzibą w Szczecinie, ul. Świerczewska 3, 71-066 Szczecin (zwany dalej „Administratorem”).
 2. Dane osobowe przetwarzane będą w następującym celu i w oparciu o?następującą podstawę prawną:
  – czynności zmierzające do zawarcia umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO)
 3. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, Podwykonawcom przysługują następujące prawa:
  – prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,
  – prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Ramirent S.A.: http://www.ramirent.pl/tamnq_polityka_prywatnosci.htm

Aktualne oferty pracy


Województwo Wielkopolskie

Województwo Podkarpackie

Województwo Mazowieckie

Województwo Małopolskie

Województwo Dolnośląskie

Województwo Zachodniopomorskie

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Województwo Świętokrzyskie

Województwo Warmińsko-Mazurskie

Polityka ochrony danych osobowych dla osób ubiegających się o pracę