MAGAZYNIER

Miejsce pracy:  ul. Radzymińska 330, Ząbki k. Warszawy
Rodzaj pracy: stacjonarna
Numer referencyjny: MAG/WA4

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wydawanie i przyjmowanie maszyn i urządzeń
  • Dbałość o ilość oraz jakość wydawanego sprzętu
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy
  • Współpraca z działem obsługi klienta oraz innymi działami Spółki

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Zaangażowanie
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą oraz pomysłami
  • Bogaty pakiet benefitów (m. in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną Medicover dla Ciebie i członków Twojej rodziny, kartę Multisport, nagrody i bonusy,
    dofinansowanie kosztów kształcenia oraz letniego wypoczynku, zniżki na wynajem maszyn i urządzeń będących w ofercie firmy)

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@ramirent.pl wpisując w tytule: MAG/WA4.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ramirent S.A.
z siedzibą w Szczecinie (71-066) przy ul. Świerczewskiej 3 w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”